Komunikat w sprawie odwołanych meczów

Komunikat w sprawie odwołanych meczów

Mecze Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa, Olimpia Grudziądz - Stal Mielec i Puszcza Niepołomice - GKS Katowice w 20. kolejce Nice 1. Ligi zostały odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych. Co to oznacza w konkursie Fantasy 1. LIGA?

1) To oznacza, że klasyfikacje konkursowe 20. kolejki będą nieoficjalne. Po rozegraniu odwołanych spotkań punkty zawodnikom zostaną dodane, ale rankingi przeliczone ponownie.

2) Organizator konkursu pragnie poinformować, że w przyszłości, kiedy mecze będą przekładane, może konkretne spotkania przenieść do innej kolejki konkursowej. Wówczas będziemy mieć do czynienia z tzw. kolejką łączoną.

3) Wszystkie najważniejsze informacje odnośnie przekładnych meczów, kolejek łączonych i innych sytuacji, będą każdorazowo ogłaszane w dziale AKTUALNOŚCI. Warto więc zaglądać w to miejsce.

4) Z tych sześciu klubów śmiało można kupować piłkarzy na 20. kolejkę, a przed kolejną rundą spotkań ich sprzedać. Są zapisani w bazie 20. kolejki i kiedy przyjdzie czas rozegrania odwołanego meczu, ich punkty zostaną dodane.

5) Ewentualne punkty rezerwowych czy zastępcy kapitana, w sytuacji, gdy nie zagra kapitan, zostaną dodane do punktacji drużyny konkursowej dopiero po rozegraniu ostatniego odwołanego meczu.

6) W związku z tym, że odwołano piątkowy mecz Chojniczanki z Rakowem, wydłużeniu uległ czas zamknięcia okienka transferowego. Teraz możemy zakłać nowe drużyny do piątku, do godz. 20:30

Dołącz do nas, zapraszaj znajomych i walcz o cenne nagrody!


Zarejestruj się teraz