Zapowiedź 29. kolejki

Zapowiedź 29. kolejki

Czy już dziś Raków Częstochowa awansuje do ekstraklasy? To najważniejsze pytanie przed startem 29. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Łodzi miejscowy ŁKS podejmie trzecią siłę 1 ligi – Sandecję Nowy Sącz. Niemniej ciekawie będzie w dole tabeli, gdzie Stomil Olsztyn zmierzy się z Chrobrym Głogów.

Zmiany cen piłkarzy

Zmiany cen piłkarzy

Najwięcej ze wszystkich piłkarzy podrożał Szymon Sobczak, pomocnik Stomilu Olsztyn (1.3 mln - 1.7 mln). Natomiast największa obniżka objęła Romana Gergela z Termaliki (2.6 mln - 2.3 mln).

31. kolejka - kolejka łączona!

31. kolejka - kolejka łączona!

Mecz 33. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym GKS Tychy zmierzy się z GKS-em 1962 Jastrzębie, odbędzie się 1 maja o godzinie 18:00. W związku z tym spotkanie to zostaje przypisane do 31. rundy spotkań.

Zapowiedź 28. kolejki

Zapowiedź 28. kolejki

Podczas najbliższej kolejki swoją dobrą formę będzie chciała potwierdzić Stal Mielec. Z kolei ŁKS Łódź marzy o tym, aby wygrać w Tychach. Ciekawie będzie również na dole tabeli, gdzie Wigry Suwałki zmierzą się z Bytovią Bytów.

Zapowiedź 26. kolejki

Zapowiedź 26. kolejki

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do rywalizacji o punkty w Fortuna 1 Lidze. Już wiemy, że po 26. kolejce na pewno nie dojdzie do przetasowań na dwóch pierwszych miejscach tabeli. Czy Raków i ŁKS powiększą przewagę nad resztą stawki?

Trzy pytania do lidera

Trzy pytania do lidera

Jedno jest pewne. Po zaskakującym dla wielu wyniku w Olsztynie, podrażniony Raków rozniesie Garbarnię, dlatego trójki z Częstochowy (Gliwa, Petrasek, Kasperkiewicz) nie ruszam - mówi Marek Kleitz, były komentator pierwszoligowych rozgrywek (Polsat Sport).

Odbierz swoją nagrodę!

Odbierz swoją nagrodę!

Przy zakładaniu klubu do konkursu nie miałem konta w serwisie EFORTUNA.PL, ale już mam. Gdzie wpisać ten login?

Zapowiedź 25. kolejki

Zapowiedź 25. kolejki

W weekend zostaną rozegrane tylko trzy spotkania 25. kolejki Fortuna 1 Ligi. Pozostałe mecze - w związku z powołaniami do młodzieżowych reprezentacji Polski - odbędą się 3 kwietnia.

Zapowiedź 24. kolejki

Zapowiedź 24. kolejki

24. kolejka stoi pod znakiem derbów. W Jastrzębiu spotkają się GKS Jastrzębie i GKS Katowice. Z kolei Z kolei w derbach północnego-wschodu zagrają Stomil Olsztyn i Wigry Suwałki. Lider z Częstochowy po awansie do półfinału Pucharu Polski zagra o ligowe punkty z Bruk-Bet Termalicą.

Dołącz do nas, zapraszaj znajomych i walcz o cenne nagrody!


Zarejestruj się teraz